Ügyfélszolgálati munkatárs

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. február 19.
Várható kezdés: 2020. március 02.

Textilnyomással, sportmezek gyártásával foglalkozó családias hangulatú kisvállalkozás keres ügyfélszolgálatos, rendelésfelvevő, számlázó munkatársat.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

• középfokú végzettség
• felhasználó szintű Microsoft szoftverek ismerete, kezelése
• együttműködési készség
• kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
• pontos, precíz munkavégzés
• vevőorientált hozzáállás
• empatikus, kedves jellem

  • Nincs -

Előnyt jelent

Előny, de nem feltétel:

• ügyfélszolgálati pozícióban szerzett többéves tapasztalat

Feladatok

Munkaköri feladatok:

• ügyfélszolgálatunkra beérkező telefonos hívások fogadása
• beérkező e-mail-ek megválaszolása
• megrendelések felvétele, ügyfelekkel történő egyeztetése és adminisztrálása.
• elkészült megrendelések számlázása.

Munkavégzés helye:

1131 Budapest, Angyalföld.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, önéletrajzát az allas@sportnyomda.hu címre várjuk fizetési igény megjelölésével.

Köszönjük !