Könyvelő

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. február 20.
Várható kezdés: 2020. március 02.

A budapesti DiaKont Ügyviteli és Mérnöki Iroda Kft. munkatársat keres könyvelő pozícióba.

Elvárások a jelölttel szemben

Az álláshoz tartozó elvárások:

Legalább 1-3 év, lehetőleg többcéges könyvelőirodai tapasztalat
Önállóan dolgozni tudás, ám ugyanakkor csapattal együttgondolkodás, a csapat tagjaival együttműködés
Naprakész számviteli ismeretek, adózásban jártasság
Számítógép használatának, valamint irodai alkalmazások felhasználói szintű ismerete, vagy ezek könnyed elsajátításának képessége, gépírás tudás (vakon, 10 ujjal).
Határidők betartása (nemcsak bevallási határidők)
Ügyfél-centrikus kommunikációs készség,
Nagyon fontos további elvárás: precizitás, de ugyanakkor gyorsaság is, kreativitás, rugalmasság, terhelhetőség, szintetikus és analitikus gondolkodásmód.
Önéletrajzban a fizetési igény megjelölése.

  • Nincs -

Előnyt jelent

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Mérlegképes oklevél.
Bérszámfejtésben jártasság.
Mérlegkészítésben és időszakos (vagy év végi) zárásokban szerzett tapasztalatok.
Angol és/vagy német, lehetőleg társalgási szintű nyelvismeret.
Valamilyen vállalatirányítási rendszer használatában jártasság (AX, SAP-B1, Oracle, Bigmac)

Elsősorban Újpest 20-25 km-es vonzáskörzetéből várjuk a jelentkezőket.

Feladatok

Főbb feladatok, munkák:

A könyvelőiroda ügyfelei részére teljes körű könyvelés
Főkönyvi könyvelés (bank, pénztár, vevő, szállító, vegyes naplókban)
Analitikus nyilvántartások vezetése
Folyószámla egyeztetések
Bevallások, pü-i jelentések készítése, valamint egyéb adatszolgáltatások,
Éves beszámolók készítése, vagy abban történő közreműködés.

Jelentkezni a diakont@diakont.eu e-mail címen lehet!