Recepciós

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. február 28.
Várható kezdés: 2020. március 02.

Recepcióst keresünk (teljes vagy részmunkaidő) Budapestre, a 3. kerületbe. Olyat, aki mosolygós, kommunikatív és nem riad vissza a napi kihívásoktól.

Elvárások a jelölttel szemben

Amit tőled várunk:

- legalább középfokú végzettség
- irodai szoftverek magabiztos ismerete
- jó kommunikációs készség
- precizitás, önállóság
- társalgási szintű angol nyelvtudás
- kulturált, ápolt megjelenés
- határozott fellépés, rugalmas, problémamegoldó személyiség
- és egy kis rendmánia sem árt

  • Nincs -

Feladatok

A feladataid:

- fogadni, eligazítani az ügyfeleket
- naprakészen, precízen adminisztrálni (posta, üzenetek kezelése, dokumentálása, előkészítése és nyilvántartása)
- tárgyalókat és egyéb irodai területeket rendben tartani
- cégvezetők adminisztratív munkáját támogatni
- beérkező hívásokat kezelni
- kapcsolattartás az iroda működéséhez szükséges szolgáltatókkal, beszállítókkal
- és még sok minden más

Pályázatodat (önéletrajz fotóval, kísérőlevél) a jelige (reci) és a fizetési igényed megjelölésével az alábbi címre küldd: jobs@umbrella.tv

Tüntesd fel, hogy melyik munkaidő érdekel.