Városi utaskísérő

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. február 28.
Várható kezdés: 2020. március 02.

Bírod az éjszakai pezsgést, szeretnél a belváros forgatagában dolgozni? Szívesen segítenél másoknak, hogy elérjék az úticéljukat?Akkor csatlakozz a Főtaxi Zrt. csapatához, Városi utaskísérőként!

Elvárások a jelölttel szemben

Téged keresünk, ha…

• mosolygós, kedves és türelmes vagy az utasokkal;
• talpraesett vagy és könnyen feltalálod magad a különböző szituációkban/helyzetekben;
• jó állóképesség és rugalmasság jellemez a munkádban (folyamatos álló munkavégzés a szabadban);
• rendelkezel egy kis angol nyelvtudással (az utasokkal való kommunikációhoz szükséges alapokat mi megtanítjuk Neked)
• legalább 8 osztályos általános iskolai végzettséggel rendelkezel;

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Társalgási szint

Feladatok

Főbb feladataid lesznek:

• a taxi iránt érdeklődők, utasok tájékoztatása külső helyszínen;
• taxi rendelések intézése;

Felkeltettük az érdeklődésedet?

Amennyiben igen, várjuk fényképes szakmai önéletrajzodat, bérigényed megjelölésével a allas@fotaxi.hu címen.