Ügyfélmenedzser

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. február 28.
Várható kezdés: 2020. március 02.

Szeretnél egy multinacionális, minőségellenőrzéssel foglalkozó cég ügyfélmenedzsere lenni? Itt a lehetőség!

Br. 350 000 - 375 000 Ft/hó!

Elvárások a jelölttel szemben

Ha műszaki végzettséggel rendelkezel és jól kommunikálsz, akkor egy fiatalos csapat vár rád egy korszerű, irodai környezetben.

Elvárt képességek, kompetenciák:

- felsőfokú, műszaki végzettség ipari területen
- középszintű angol nyelvtudás, szóban és írásban
- erős tervező-, szervező- és problémamegoldó készség
- jó kommunikációs képesség
- önálló munkavégzés, proaktív, rugalmas hozzáállás

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

Az ügyfelekkel való leszerződés, kapcsolattartás, az ügyfél-elégedettség mérése lesz a fő feladatod, valamint a kapcsolódó adminisztratív és szervezési teendők tartoznak majd hozzád.

vagy küldd el az önéletrajzod a jelentkezes@atlaszcsoport.hu email címre, tárgymezőben "ügyfélmenedzser"
(A jelentkezésedet mi, az AtlaszPartner munkatársai fogadjuk és továbbítjuk a vállalat felé.)