Desktop támogatási munkatárs

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. március 31.
Várható kezdés: 2020. május 01.

Változó helyszínű munkavégzésre, budapesti telephelyekre keressük új, lelkes kollégáinkat Desktop támogatási munkatárs pozícióba.

Elvárások a jelölttel szemben

Előnyt jelent számodra, ha:

- legalább középfokon beszélsz angolul (papírt nem kérünk, a tudásod a lényeg)

- rendelkezel rendszergazdai, számítógépszerelői, vagy egyéb szakmába vágó végzettséggel

- nem félsz kérdezni - nálunk a fejlődni vágyás és a lelkesedés az elsődleges szempont, minden másra szívesen megtanítunk.

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

Feladatok

A feladataid lennének:

- számítógépek kiadása és leszerelése
- gépek irodán, és esetlegesen épületen belüli költöztetése
- telepítés/adatok törlése
- hálózatok ellenőrzése (pl. minden kábel rendesen be van e dugva)

A munka a betanulási időszakban még nem folyamatos, a későbbiekben kölcsönös szimpátia esetén állandóvá válik.

Jelentkezéseteket az evi.bodo@abloma.com címre küldjétek.