Ügyfélkapcsolati menedzser

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. március 31.
Várható kezdés: 2020. április 01.

Az Indamedia Sales kiemelt ügyfélkapcsolati menedzsert keres.

Elvárások a jelölttel szemben

SIKERESEN VENNÉD AZ AKADÁLYOKAT, HA

nem csak használod, de érted is az internetet,
van értékesítési tapasztalatod,
bátran prezentálsz, jól bánsz az emberekkel.
szíved csücske a kultúra és otthonosan mozogsz ezen a területen

  • Nincs -

Feladatok

FELADATAID LENNÉNEK

a magyar web legnépszerűbb portáljainak – az Index, Velvet, Port.hu, Totalcar, Femina, Dívány, Blog.hu, Napi.hu - hirdetési felületeinek értékesítése,
aktív kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel,
új ügyfelek kezelése,
kampányok menedzselése,
ügyféltárgyalások lebonyolítása, prezentációk megtartása,
szerződések átgondolt előkészítése.

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:
1-3 év szakmai tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest

Fényképes önéletrajzod küldd el a hr@indamedia.hu címre "Ügyfélkapcsolati menedzser" tárgyelnevezéssel.