Könyvelő

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Biatorbágy (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. március 31.
Várható kezdés: 2020. április 20.

Könyvelőt keresünk Biatorbágyra.

Elvárások a jelölttel szemben

Te lehetsz az ötcsillagos jelölt, ha:

-Rendelkezel felsőfokú szakirányú, mérlegképes könyvelői végzettséggel és legalább 2 év gyakorlattal.
-Magabiztosan kommunikálsz németül és/vagy angolul.

-A kisujjadban vannak a pénzügyes Excel-függvények és kimutatások.
-Precízen, pontosan és lelkiismeretesen végzed a munkádat.
-Kedveled az önálló munkavégzést, de csapatjátékosként is elemedben érzed magad.

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban
  • Német - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

Könyvelő feladatainak ellátása.

Ha szeretnél egy stabil hátterű munkáltatónál, igényes munkakörnyezetben, akár részmunkaidőben is dolgozni, kattints és jelentkezz!  http://bit.ly/aldikarrier-szamlakonyvelo-biatorbagy