Kiemelt ügyfélmenedzser

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. március 31.
Várható kezdés: 2020. április 20.

Dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonban lévő, a hazai képzési piacon vezető szerepet betöltő, a legszélesebb oktatási portfólióval rendelkező cégünk, a Training360 Kft. számára KIEMELT ÜGYFÉLMENEDZSER munkatársat keresünk.

Elvárások a jelölttel szemben

Téged keresünk, ha az alábbiakból magadra ismersz

- Releváns szakmai tapasztalat szolgáltatás vagy képzések értékesítésében
- Erős, magabiztos angol nyelvtudás
- MS Office felhasználói ismeretek (Excel, Word, PowerPoint)
- Stratégiai gondolkodás, ügyfélközpontúság, projektmenedzsment skillek
- Önálló munkavégzésre való képesség
- Kiemelkedő tárgyalási képesség, diplomáciai érzék, vezetői magatartás
- B kategóriás jogosítvány és gyakorlat

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

- Felsőfokú végzettség
- Képzés-értékesítés területen szerzett tapasztalat

Feladatok

Az új senior ügyfélmenedzser munkatárs feladatai

- Informatikai oktatások, vezetői és készségfejlesztő tréningek, - képzési csomagok értékesítése
- Kizárólag nagy- és középvállalati ügyfelek részére történő, pro-aktív értékesítés és kapcsolattartás, executive szinten
- Konzultatív értékesítési aktivitás
- Piac- és versenytárs figyelés / elemzés
- Ügyfél-igények folyamatos felmérése, az elégedettség növelése, fejlesztési lehetőségek lekövetése
- Új ügyfelek akvirálása megfelelő ajánlati portfolióval
- Az adott top ügyfelekre szabott középtávú értékesítési stratégia kialakítása és végrehajtása

Jelentkezés: job@salio.hu

Tárgy mezőben kérjük feltüntetni: KIEMELT ÜGYFÉLMENEDZSER