Adminisztrátor

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. április 06.
Várható kezdés: 2020. május 01.

Külföldi tulajdonú kőolaj- és földgázkutató cég magyarországi leányvállalata keres munkatársakat vidéki - esetenként külföldi – munkavégzéssel az alábbi munkakörbe:

Adminisztrátor.

Elvárások a jelölttel szemben

A jelentkezővel szembeni elvárásaink:

legalább középfokú végzettség (pénzügyi/számviteli előny),
házipénztár kezelésében és irodai adminisztratív feladatokban szerzett gyakorlat,
MS Office csomag alkalmazásainak felhasználói szintű ismerete,
B kategóriás vezetői engedély és többéves vezetési gyakorlat,
kommunikációképes angol nyelvismeret,
önálló, a problémák megoldásában hatékony munkavégzési stílus,
rugalmasság, kiváló szervezőkészség, csapatmunka,
pontos, precíz munkavégzés,
utazási hajlandóság.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

Pénzügyi/számviteli végzettség előny.

Feladatok

A leendő munkatárs feladatai:

a házipénztár felelősségteljes kezelése, az elszámolásra kiadott előlegek pontos nyilvántartsa,
utazási jegyek, kiküldetési rendelvények adminisztrálása,
gépjárművekkel kapcsolatos nyilvántartások vezetése,
a kutatócsoport tagjainál felelős megőrzésben lévő tárgyi eszközök, berendezések, vagyontárgyak nyilvántartása, leltározása,
új munkavállalók belépésekor a szükséges dokumentumok begyűjtése, adatok felvétele és ezek továbbítása a központi irodának,
munkaidő nyilvántartások naprakész és pontos vezetése,
a dolgozók tájékoztatása az aktuális munkarendről és egyéb szervezeti utasításokról,
a dolgozók utazásainak és a szálláshelyek elosztásának koordinálása,
levelezések ügyintézése, iratok kezelése.

Fényképes szakmai önéletrajzát - fizetési igényének megjelölésével- az alábbi e-mail címre várjuk: beatrix.radvanszki@acousticgeo.com

2020.03.20.