Agrármérnök

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. április 06.
Várható kezdés: 2020. május 01.

Külföldi tulajdonú kőolaj- és földgázkutató cég magyarországi leányvállalata keres munkatársakat vidéki - esetenként külföldi – munkavégzéssel az alábbi munkakörbe:

Agrármérnök (kutatásszervező és kártalanítási szakértő)

Elvárások a jelölttel szemben

A jelentkezővel szembeni elvárásaink:

felsőfokú agrár szakirányú végzettség,
kommunikáció képes angol nyelvismeret,
jó szervező-, problémamegoldó képesség,
jó megjelenés, agilis fellépés, kiváló kapcsolatteremtő-, kommunikációs és tárgyalókészség,
prioritások felismerése, határidők betartása,
önálló munkavégzés és felelősségvállalás,
csapatorientált gondolkodás, együttműködési képesség,
motivált, energikus, eredmény orientált személyiség,
utazási hajlandóság,
további nyelvismeret (román, szlovák) és térinformatikai programokban való jártasság előny.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

További nyelvismeret (román, szlovák) és térinformatikai programokban való jártasság előny.

Feladatok

A leendő munkatárs feladatai:

A kőolaj- és földgázkutatásra kijelölt területen a mérési vonalak által érintett gazdálkodó szervezetek és magángazdálkodások felkeresése és tájékoztatása a mérések megkezdése előtt. A velük való kapcsolattartás révén a mérés folyamatosságának biztosítása.
A szükséges szakhatósági engedélyek, bejelentések határidőre történő elvégzése és az illetékes szervekkel, személyekkel történő kapcsolattartás.
A kutatás során károsodott területek jegyzőkönyvben történő rögzítése.
A mérések végeztével az érvényben lévő kártalanítási normákat használva az érintett földtulajdonosok kárának felmérése, dokumentálása, illetve a kártalanítási összeg meghatározása.

Fényképes szakmai önéletrajzát - fizetési igényének megjelölésével- az alábbi e-mail címre várjuk: beatrix.radvanszki@acoucticgeo.com