Higiénés mintavevő

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. április 21.
Várható kezdés: 2020. május 01.

Gyere és csatlakozz a 120 éves Richter Gedeon Nyrt. csapatához, Magyarország és a régió meghatározó gyógyszeripari vállalatához!

A Richter Gedeon

Higiénés mintavevő munkatársat keres

folyamatos munkarendbe.

Elvárások a jelölttel szemben

Amit várunk:

Középfokú végzettség;
felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
önálló munkavégzés, precizitás;
gyógyszergyárban vagy tisztatéri munkában szerzett tapasztalat előny jelent, de pályakezdők jelentkezését is várjuk.

  • Nincs -

Előnyt jelent

Gyógyszergyárban vagy tisztatéri munkában szerzett tapasztalat előny jelent, de pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Feladatok

Feladataid:

Gyártási folyamatok mikrobiológiai monitorozása;
fertőtlenítőszerek előírások szerinti használatának folyamatos biztosítása;
takarítások minőségének rendszeres ellenőrzése;
környezet monitorozás: ellátó rendszerek mikrobiológiai mintavétele, személyi monitorozás;
minták számítógépes adminisztrációja;
minták továbbítása a higiénés labor és a társosztályok felé.

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő
Pozíció szintje: munkatárs/beosztott/alkalmazott

Foglalkoztatás időtartama: Határozatlan idejű
Orientáció: Betanított munka, Takarítás / Tisztítás, Operátor