Állatorvosi asszisztens

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. május 10.
Várható kezdés: 2020. június 01.

Ismert észak-budai állatorvosi rendelő teljes munkaidős állatorvosi asszisztenst keres.

Elvárások a jelölttel szemben

Észak-budai állatorvosi rendelő teljes munkaidős (éjszakai műszak, ügyelet), humán- vagy állategészségügyben szerzett előképzettséggel, gyakorlattal, jó szervezőkészséggel rendelkező, nagy munkabírású állatorvosi asszisztenst keres.

  • Nincs -

Feladatok

Főbb szakmai feladatok: állatorvosok munkájának segítése, szűrő- és diagnosztikai vizsgálatok, műtétek előkészítése, állatok vizsgálatra előkészítése.

További feladatok: járulékos adminisztráció elvégzése, ügyviteli és dokumentációs tevékenység; folyamatos beszámolás a vezetőnek.

Fényképes szakmai önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével "Állatorvosi asszisztens" hivatkozással kérjük az info@csaladutcaikisallatrendelo.com címre küldeni.