Tanítók, tanárok

Hirdetés feladója: Magyar Máltai Szeretetszolgálat Iskolaalapítvány
Munkavégzés helye: Tiszabő (Jász-Nagykun-Szolnok megye)
Jelentkezési határidő: 2020. július 31.
Várható kezdés: 2020. június 01.

Tanítók, tanárok jelentkezését várja az MMSZ Tiszabői Általános Iskola

Elvárások a jelölttel szemben

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Képzési szak

tanító, tanár

Készségek és személyes tulajdonságok

- meghirdetett munkakör betöltésére megfelelő végzettség és szakképzettség,
- esetleg a meghirdetett munkakör betöltéséhez szükséges szakképzettséget biztosító megkezdett felsőfokú tanulmányok folytatása esti/levelező képzés keretében,
- pedagógus hivatástudat, motiváltság,
- a Magyar Máltai Szeretetszolgálat hitvallásának, szellemiségének elfogadása, gyakorlati megvalósítása.

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Feladatok

Általános iskolai tanítói/tanári feladatok ellátása a Magyar Máltai Szeretetszolgálat Tiszabői Általános Iskolában.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A máltai szemléletmód szerint az igazi segítség nem csupán a pillanatnyi szükséget enyhíti, hanem annál sokkal többet ad. Ennél fogva a Magyar Máltai Szeretetszolgálat különös gondot fordít a gyerekekre. A karitatív szervezet 2011-ben létrehozta a Magyar Máltai Szeretetszolgálat Iskola Alapítványt, mely elláthatja a rá bízott iskolák és óvodák fenntartói feladatait.

A MAGYAR MÁLTAI SZERETETSZOLGÁLAT ISKOLA ALAPÍTVÁNY
pedagógus álláshelyek betöltésére keres kollégákat
- akik keresik a szakmai kihívásokat,
- akik vállalják, hogy hátrányos helyzetű tanulókkal foglalkoznak a mindennapokban,
- akik nem rutinból szeretnék ellátni a feladataikat,
- akik nyitottak az újszerű pedagógiai módszerekre,
- akik akarnak és tudnak csapatban, a csapatért, a csapatot formálva dolgozni.

Adatkezelési szabályzatunkat az alábbi linkre kattintva olvashatja el:
maltaiiskola.hu/wp-content/uploads/2020/04/%C3%BC2931-75-t%C3%A1j%C3%A9koztat%C3%A1s-adatkezel%C3%A9sr%C5%91l_toborz%C3%A1s-1.docx

A cég címe

Magyar Máltai Szeretetszolgálat Iskola Alapítvány
Miklós utca 32.
1033 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Leveli Aliz
Ide várjuk az önéletrajzokat: leveli.aliz@maltai.hu