Ápolónő, Ápoló On-Site rendelőbe

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. május 21.
Várható kezdés: 2020. június 01.

Általános ápolói feladatkör önálló, teljes körű ellátására, az orvosi asszisztencia biztosítására.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások

Felsőfokú (HÍD) vagy ápoló (OKJ) vagy diplomás ápoló végzettség.
Kifogástalan megjelenés, empatikus, de határozott fellépés.
Megbízható, önálló munkavégzés és jó együttműködési készség.
Terhelhetőség, precizitás.
Magabiztos számítógépes ismeretek.
Érvényes működési engedély.
Vérvételes rutin, és EKG készítésben szerzett tapasztalat előny.

  • Nincs -

Feladatok

Általános ápolói feladatkör.

Foglalkoztatás jellege

Részmunkaidős lehetőség, fix beosztással.
Budapest III. kerület/ Budaörs/ Dunaharaszti

Kérjük fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével küldje a medical.job@medicover.hu email címre