Bérszámfejtési munkatárs

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. május 21.
Várható kezdés: 2020. június 01.

Építőiparban tevékenykedő, dinamikusan fejlődő vállalat csapatába új bérszámfejtési munkatársat keresünk!

Elvárások a jelölttel szemben

Amit Tőled elvárunk:

• Minimum 2 év releváns szakmai tapasztalat
• Legalább közgazdasági szakközépiskolai végzettség, előny: TB és bérügyintézői végzettség
• NEXON bérszámfejtő program ismerete,
• előny: TB kifizetőhelyi gyakorlat

  • Nincs -

Előnyt jelent

Előny: TB és bérügyintézői végzettség,  TB kifizetőhelyi gyakorlat

Feladatok

Amik a feladataid lesznek:

• Havi bérszámfejtési feladatok ellátása
• Munkatársak be-és kiléptetése
• Hatóságok felé történő adatszolgáltatás (pl. 08-as bevallás, T1041 stb.)
• Családi adó- és személyi kedvezmények rögzítése
• Letiltások ügyintézése
• Munkavállalókkal kapcsolatos dokumentumok kitöltése, kiadása

Figyelem! A pozíció határozott, 3 hónapos időre nyitott!
Amennyiben érdekelhet a pozíció, küldj egy szakmai önéletrajzot a d.kalmar@trenkwalder.com címre!