Webshop koordinátor

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. május 20.
Várható kezdés: 2020. június 01.

Teljes munkaidős munkajogviszony, fix bér.

A HEAVY TOOLS évek óta a hazai és nemzetközi divatipar meghatározó márkája, cégcsoportunk a nemzetközi piacokon is folyamatosan bővíti termékei elérhetőségét.Sikereinket a vevőorientált szemléletnek, valamint megbízható és lojális Munkatársainknak köszönhetjük.

Most III. kerületi székhelyünkre keressük bővítés miatt új csapattagunkat WEBSHOP KOORDINÁTOR pozícióba SZLOVÁK NYELVTUDÁSSAL.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
• Középfokú végzettség (minimum érettségi bizonyítvány),
• Szlovák nyelv kommunikáció szintű ismerete,
• Angol nyelv legalább alapszintű ismerete,
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
• Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség,
• Ügyfélorientált hozzáállás,
• Önálló munkavégzésre való képesség,
• Rugalmas, kedves, megbízható személyiség.

Szükséges nyelvismeretek

  • Szlovák - Középfok, szóban és írásban
  • Angol - alapfok

Előnyt jelent

A pozíció betöltéséhez előny, de nem feltétel:

• Kommunikációképes román nyelvtudás

Feladatok

Főbb feladatok:

• Partnerekkel való kapcsolattartás, egyeztetés, elszámolás magyar, szlovák és angol nyelven,
• Beérkező internetes megrendelések kezelése
• Rendeléskezelés a készletnyilvántartó rendszerben,
• Szállítólevél készítés,
• Webshop rendelésekkel kapcsolatos ügyintézés: reklamációkezelés, rendelések összeállítása és csomagolása,
• Vevői rendelések számlázása,
• Bejövő telefonhívások kezelése.

A jelentkezéshez fizetési igényt is tartalmazó szakmai önéletrajzot várunk a hr1@heavytools.com e-mail címre a következő tárgy megjelölésével: „Webshop koordinátor_szlovák nyelvtudással”