Vagyonőr

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Tatabánya (Komárom-Esztergom megye)
Jelentkezési határidő: 2020. május 24.
Várható kezdés: 2020. június 01.

Új munkatársat keresünk vagyonőri feladatok ellátására Tatabánya-Környe Ipari Park területén történő munkavégzéssel, határozatlan idejű bejelentett munkaszerződéssel.

Elvárások a jelölttel szemben

Az álláshoz tartozó elvárások:

o Legyél önálló és magabiztos a munkavégzésed során, de egyben csapatjátékos!
o Rendelkezz a szakmai végzettségedet igazoló érvényes dokumentumokkal (vagyonőri igazolvány, különbözeti vizsga)
o Előnyként tekintjük a szakmai tapasztalatod.
o Tudj jól kommunikálni írásban és élőszóban egyaránt
o Rendelkezz alapfokú számítógépes ismeretekkel (word, excel, outlook)

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Előnyt jelent

Előnyként tekintjük a szakmai tapasztalatod.

Feladatok

Vagyonőri feladatok ellátása.

Jelentkezni az alábbi elérhetőségek egyikén:

• E-mail: zsolt.nyilas@securimaster.com
• Telefon: 06-30/947-0405