Értékesítő, telesales munkatárs

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. május 25.
Várható kezdés: 2020. június 01.

Gondolkodtál már azon, hogy jó lenne egy tréning cégnél értékesíteni?

Jelenleg értékesítési csapatunkba keresünk agilis, karrier orientált kollégát. Partnereink termékei, szolgáltatásainak eladásában kell segédkezned. Folyamatos oktatási és képzési programokat biztosítunk a fejlődés érdekében.Nálunk végre találkozhatsz, olyan szakemberekkel, akik értenek is ahhoz, amit csinálnak.

Várjuk azon jelentkezőket, akiknek fontos a fejlődés és a karrier, előlépési lehetőség.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárásaink:

- Jó kommunikációs készség
- Megbízhatóság és önállóság
- 1 éves direkt értékesítésben szerzett tapasztalat (FELTÉTEL)

  • Nincs -

Feladatok

Feladataid:

- Termékértékesítés
- Folyamatos tanulás, fejlődés
- Rendszerkezelés

Miért jelentkezzek?
Olyan tudást szerezhetsz nálunk, melyet az élet bármely területén tudsz hasznosítani.

Amennyiben szimpatikus lehetőségünk, küldd el önéletrajzodat a karrier@traininghungary.com -ra!