Műszaki cikk kereskedő

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. május 25.
Várható kezdés: 2020. június 08.

Tripont Foto Video Kft. vállalatcsoportunk értékesítési csapatába, rátermett és felkészült munkatársat keresünk.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

- Értékesítésben szerzett legalább 2 éves szakmai tapasztalat,
- Közvetlen, magabiztos és asszertív fellépés, kereskedői véna,
- Jó kommunikációs készség, intelligens, empatikus vevőkezelés,
- Megbízható, precíz, gyors, önálló munkavégzés.

  • Nincs -

Előnyt jelent

Előnyök:

- Fotós és videós ismeretek, stúdióeszközök ismerete,
- Középfokú angol nyelvtudás,
- Érdeklődés a fotózás iránt,
- VisionSoft Octopus kereskedelmi rendszer ismerete.

Feladatok

Feladatok:

- Napi szintű kommunikáció az ügyfelekkel személyesen, telefonon és e-mailen,
- Árajánlatok készítése, árukezelés, számlázás,
- A Tripont webáruházának adminisztrációja, termékleírások és egyéb bejegyzések készítése,
- Rendelések összekészítése és feladása.

Munkavégzés helye: 1131 Budapest, Reitter Ferenc utca 132/J.

Munkavégzés ideje: H-P 10:00-18:00

A fényképpel ellátott önéletrajzot, motivációs levelet, fizetési igény megjelölésével a hr@tripont.hu címre várjuk. A tárgynál kérjük a pozíció nevét feltüntetni: (Műszaki Cikk Kereskedő)