Supervisor

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. május 25.
Várható kezdés: 2020. június 08.

Supervisor kerestetik Budapestre.

Elvárások a jelölttel szemben

Te kellesz nekünk

• ha tudod több szálon futtatni a dolgokat,
• ha meghallod az emberek problémáit, de nem lehet mindennel megetetni/behálózni/nem most jöttél le a falvédőről
• ha szót értesz a fizikai munkásokkal

• ha szót értesz a megrendelőkkel (és nem úgy, hogy neki mindig igaza van, mert ő a megrendelő), hanem úgy, hogy erős hidat tudsz kettőtök közé építeni
• ha szeretnél szorosan együtt dolgozni egy határozott és egyenes kolléganővel, aki már tudja mi a dörgés
• tudod mi fán terem a korrekt hozzáállás
• ha van egy bevethető verdád amit költségtérítéssel tudsz használni

Ami nélkül nem fog menni
• B jogsi, vezetési gyakorlat, saját kocsi (természetesen költségeid megtérítésével)
• jó szöveg, amit valós tartalommal töltesz meg
• lazaságot félretéve: önállóság, felelősségteljes hozzáállás

  • Nincs -

Feladatok

Fizikai munkaerő-kölcsönzési területre keressük azt, aki szárnyai alá venné a mi területen kihelyezve munkát végző csibéinket! Dobd be magad és a verdád nálunk, hogy Te lehess az, akihez mindenki szívesen fordul megoldásért!

A jelentkezéshez küldd el fényképes önéletrajzodat a gyongyosi.nora@hps.hu címre, tárgy: "Supervisor”.