Online Marketing Manager

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. június 15.
Várható kezdés: 2020. július 01.

Álláslehetőség a Petdorado-nál.

Kit keresünk?

Egy olyan marketingest, aki magabiztosan mozog az online térben, képes valójában „menedzselni” a projekteket, és képes önálló munkavégzésre. Emellett pedig szereti az állatokat!

Mi is az a Petdorado?

Egy állateledellel és állatfelszereléssel foglalkozó webáruház, amely hisz a felelős és élménydús állattartásban, a kimagasló minőségű termékeiben és az állatbarát közösség erejében. Vásárlóinkat folyamatosan bővülő termékpalettánkról és több ezer termékből álló kínálatunkból tudjuk kiszolgálni. Gigantikus raktárkészlettel, szakértői csapattal és személyre szabott tartalmakkal szeretjük kényeztetni vásárlóinkat.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

• 1-2 éves online marketing területen szerzett tapasztalat
• Elkötelezettség az online marketing szakma iránt
• Képesség önfejlesztésre és folyamatos tanulásra
• Megbízhatóság, pontosság, saját munkára való igényesség
• Proaktivitás és kreativitás
• Heti 40, napi 8 óra munkaidő vállalása

  • Nincs -

Előnyt jelent

Előnyt jelent:

• Felsőfokú végzettség (gazdaság, üzlet, marketing és IT szakirány előny)
• 3 vagy ennél több évnyi releváns szakmai tapasztalat
• Grafikai programok (pl. Photoshop) ismerete
• Számlaképesség

Feladatok

Milyen feladataid lennének?

• Online marketingkampányok kivitelezése
• Új piaci szegmensek elérése, megszólítása
• Meglévő ügyfél-adatbázis kiaknázása
• Facebook és Adwords kampányok menedzselése
• Hírlevelek szerkesztése, hírlevéllista bővítése
• Közösségi felületek kezelése (Facebook, Instagram)
• Webshop frissítésében való részvétel
• Keresőoptimalizált tartalmak írása

• Várjuk fényképes önéletrajzodat (kötelező),
• motivációs leveled (kötelező), melyben kifejted, hogy a fenti elvárások és előnyök alapján miért téged kellene felvennünk, miért vagy te a jó választás,
• fizetési igényed (nettó) az önéletrajzon vagy az emailben feltüntetve.
• Bónusz feladat (opcionális): nézd át honlapunk + különböző közösségi média csatornáinkat és szedd össze (1) mik azok, amit szerinted rosszul csinálunk (2) és pár sorban írj pár ötletet, hogyan csinálhatnánk jobban.

Ezeket küldd el a tamas.pandzarisz@petdorado.hu email címre, és 1-2 héten belül visszajelzünk, hogy szeretnénk-e veled találkozni most egy személyes interjúra.

Jelentkezési határidő 2020. június 15. (hétfő)