Csomagoló, árumozgató

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. május 31.
Várható kezdés: 2020. június 08.

Online webáruházakat üzemeltető cégünk számára keresünk Csomagoló/Árumozgató munkatársat.

Elvárások a jelölttel szemben

Ezt várjuk Tőled

- légy talpraesett, határozott, karakán személyiség
- legyen jó problémamegoldó és felismerő képességed
- pontos, fegyelmezett, precíz légy a munkád során
- dinamikus, gyors legyen a munkavégzésed
- jól tudj csapatban dolgozni, de főképp az önálló munkavégzésben légy erős
- vevőcentrikus, de kereskedői szemléleted legyen
- légy pozitív beállítottságú és jól kommunikálj
- rendelkezz felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel,mert használod a napi munka során
- fontos, hogy otthonosan mozogj az excel világában,ez elengedhetetlen,mert ezt használod a munkádhoz

  • Nincs -

Előnyt jelent

Előny, de nem elvárás

- ha értékesítésben, kereskedelemben és webáruház kezelésben szereztél már tapasztalatot
- ha tudsz angolul kicsit vagy nagyon

Feladatok

Feladataid

- a webshopon érkező megrendelések kezelése, számlázása, csomagolása, futárnak átadása, bejövő áruk mozgatása. Mindenképp meg kell említsük,hogy könnyebb fizikai munkáról is szó van,ami a bejövő,kimenő áruk mozgatását jelenti,vagyis meg kell fogni és odébb kell vinni
- raktárkészlet nyilvántartása,kimenő,bejövő,visszáru kezelése,pontos nyilvántartása
- vevőkkel,futárokkal való kapcsolattartás telefonon,e-mailben

Várjuk fényképes önéletrajzodat bérigényed megjelölésével a rajnics@trops.hu e-mail címen!