Általános operatív vezető

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. június 30.
Várható kezdés: 2020. június 10.

Általános operatív vezető kollégát keresünk távmunkába és a Budapest, V. kerületében lévő iroda központunkba, rész- illetve teljes munkaidőben (megegyezés szerint).

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

-       Legalább középfokú végzettség

-       Jó kommunikációs készség szóban és írásban

-       Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret

-       Magabiztos Internet használat

-       Folyamatos tanulás utáni vágy

  • Nincs -

Előnyt jelent

Előnyt jelent:

-       Operatív vezetői területen szerzett tapasztalat

-       Magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban)

-       Rugalmas munkaidő vállalása

Feladatok

Operatív vezető feladatainak ellátása.

Munkaidő:

- Megegyezés szerint (rész vagy teljes munkaidő, akár rugalmas időbeosztás)

Jelentkezni fényképes önéletrajz és motivációs levél megküldésével az mconet@mconet.eu e-mail címre lehetséges.