Gondnok, rendész

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Szeged (Csongrád megye)
Jelentkezési határidő: 2020. június 05.
Várható kezdés: 2020. június 15.

A Szegedi Nemzeti Színház gondnok-rendész munkakör betöltésére legalább középfokú műszaki iskolai végzettséggel és B-kategóriás vezetői engedéllyel rendelkező munkatársat keres.

Elvárások a jelölttel szemben

Legalább középfokú műszaki iskolai végzettség és B-kategóriás vezetői engedély. Erkölcsi bizonyítvány szükséges.

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Előnyt jelent

Az elbírálásnál előnyt jelent az épületüzemeltetésben szerzett szakmai gyakorlat, valamint számítógép felhasználói ismeretek (world, excel) megléte.

Feladatok

Gondnok, rendész feladatainak ellátása.

A pályázatot lezárt borítékban, 2020.06.05.-ig kérik a Szegedi Nemzeti Színház Munkaügyi Osztályára (6720 Szeged, Vaszy Viktor tér 1.) eljuttatni. A borítékon kérik feltüntetni: „Gondnok-rendész pályázat”.