Junior könyvelő

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. június 10.
Várható kezdés: 2020. július 01.

A Plusz Haszon Könyvvizsgáló Kft. könyvelőt keres.

Elvárások a jelölttel szemben

Amit kérünk

- Számviteli végzettség vagy számviteli képzésben való részvétel
- Számviteli/pénzügyi (minimális) gyakorlat
- Jó kommunikációs készség (fontos mind az ügyfelekkel, mind a hivatalokkal való kapcsolattartás miatt)
- Motiváltság

  • Nincs -

Előnyt jelent

Ami előnyt jelent

-Könyvelő irodában szerezett gyakorlat
- Budapesti vagy Budapest közeli lakhely
- Infotéka termékcsalád ismerete
- Önálló munkavégzés (Pályakezdők jelentkezését is várjuk. Ha valóban motivált vagy és szeretnéd az elméleti oktatás mellett a gyakorlati tudásod is fejleszteni, várjuk jelentkezésed!)

Feladatok

Végzendő feladatok

- Bizonylatok előkészítése a könyvelés részére
- Analitikus és főkönyvi nyilvántartások vezetése
- A senior könyvelő munkájának támogatása
- Könyvelési bizonylatok rendszerezése, archiválása
- Esetenként kapcsolattartás az ügyfelekkel, hivatalokkal

Az info@pluszhaszon.hu e-mail címre várjuk szakmai önéletrajzod és motivációs leveled.