Kapj 10 000 ft-ot ingyen csak egy regisztácioert

Hirdetés feladója: Bitwala
Munkavégzés helye: távmunka
Jelentkezési határidő: 2020. augusztus 31.
Várható kezdés: 2020. június 14.

Keress 10 000 ft-ot csak egy regisztracioert, es akar 30 000 ft-on naponta! Minden informaciot itt találsz! :Egy nemet bank kampanyarol van szo, ahol csak a regisztraciert 30 € bonuszt kapsz. Talan nekunk ez egy kicsit hihetetlen, de Nemetorszagban ez egy teljesen normalis dolog egy uj banktol, hogy igy csabitsa az uj ugyfeleket a konkurenciatol.EU s taggként mi is tudunk náluk bankszámlát nyitni, s ami még jobb, a regisztracio utan mi is kapunk egy egyedi meghivasi kodot, amin keresztul baratainkat, ismeroseinket meg tudjuk hivni es tovabbi 30 € kat gyujteni.

FELTETELEK

1. Minimalis angol nyelvtudas szukseges! A regisztracio vegen egy videohivas kereteben hitelesitik a szemelyazonossagunkat. Kivalo nyelvtudas egyaltalan nem szukseges, az egesz hivas abbol all, hogy elmndjak hogy ez egy rogzitett hivas, ott kel mondani egy yest -t hogy ezt elfogadod, aztan pedig a szemelyidet kell bemutatnod, es forgatni ahogy mondjak. Ha picit is beszelsz angolul, akkor siman megmegy a dolog.

2. Csak 18 éven felulieknek szól az ajalnat.

HOGYAN SZEREZZEK 10 PERC ALATT 30 Eurót?

1. A Bitwala oldalan regisztralsz ezen a linken keresztul (Laptop vagy mobilon is mukodik):

app.bitwala.com/r/bzceJqi3i

Fontos hogy ezen az oldalon keresztul regisztralj, hogy biztosan megkapd a bónuszt!

2. Regisztracio. Ez kb. 10 percet vesz igénybe, a vegen az emlitett videohivassal. A videohivast minden nap 8:00 es 24:00 kozott elerheto. Ha 5 perc varakozas utan sem kapcsolnak operatort erdemes a varakozast megszakitani es ujbol probalkozni. A videohivas soran megkerdezika nevedet, valamint a szemelyi igazolvanyt kell a kameranak megmutatnod.

3. A videohivas vegen a 30 Euros bonuszert szukseges meg az aplikacioban (vagy internetbankingen keresztul) egy Bitcoin penztarca letrehozasa. Itt eleg egy papir es egy toll, s 2 perc alatt kesz is. Ha nem talalnad az aplikacioban ezt a lehetoseget irj batran.

Tehat ha most azonnal szeretnel 30 Eurot keresni kattints ide:

Regisztracio utan te is kapsz egy ilyen linket, amivel meghivhatod barataidat tovabbi 30 euroert.

Barmi kerdesed van, irj batran.

Elvárások a jelölttel szemben

Angoltudás, 18 év felettieknek szol az ajanlat. Minden informácio fent találhato! Ha bármi kérdés lenne irjon bátran.

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol -

Feladatok

Bank számla nyitás, minden informácio feljebb le van írva. Ha bármi kérdése lenne irjon bátran.