Gépkocsivezető

Hirdetés feladója: Morfeusztransit Kft
Munkavégzés helye: Budapest XIX. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. július 15.
Várható kezdés: 2020. június 22.
Költöztető, fuvarozó cég keres  szállításra, költöztetésekre, akár hetente többször is,  megbízható, leinformálható gépkocsivezető-rakodót 3,5t teherautóra,  bejelentéssel, napi kifizetéssel Dél - pesti telephelyre.

Elvárások a jelölttel szemben

költöztetésben, szállításban legalább 4-5 éves gyakorlat.

Budapesti lakóhellyel rendelkezőket, aktív, friss nyugdíjasok jelentkezését is várjuk!

  • Nincs -

Előnyt jelent

Budapesti lakóhely

Pontosság

Fuvarozásban, költöztetésben 4-5 éves gyakorlat

Feladatok

Fuvarfeladatok utasítás szerinti végrehajtása.

Megrendelővel udvarias kapcsolat.

Az áruk platón való elpakolása, rögzítése, sérülésmentes átadása.

A gépkocsi állagának megóvása, fülke, plató tisztántartása.

Szakmai önéletrajzot, bér igényt kérjük a morfeusz@t-online címre küldeni.
Érdeklődni a 06 20 355-9126 telefonszámon lehet.