Takarító csoportvezető

Hirdetés feladója: Job HR Kft
Munkavégzés helye: Jászárokszállás (Jász-Nagykun-Szolnok megye)
Jelentkezési határidő: 2020. szeptember 01.
Várható kezdés: 2020. augusztus 03.

A Rosenberger Magyarország Kft jászárokszállási telephelyére keres azonnali kezdéssel iroda és üzemcsarnok takarításában, vezetői tapasztalattal és jó szervező készséggel rendelkező csoportvezetőket.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség OKJ-s szakirányú képesítés
  • 5 éves szakmában szerzett tapasztalat

  • Nincs -

Előnyt jelent

Előny:

Tisztítás-technológiai szolgálatvezetői OKJ-s képzés

Feladatok

Feladat:

  • Tisztítástechnológiai feladatok megszervezése
  • Takarítási folyamatok kialakítása, működtetése ellenőrzése
  • Személyi állomány rendelkezésre állásának koordinálása
  • Rendszeres beszámolók készítése

Jelentkezését várjuk a 06 30 384 9806-es számon.