Élelmiszer laboratóriumi adminisztrátor, adatrögzítő

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. augusztus 31.
Várható kezdés: 2020. szeptember 01.

Cégünk 25 éves múltra visszatekintő, folyamatosan és dinamikusan fejlődő mérnöki kutató és szolgáltató Kft., 100 % -ban magyar tulajdonú vállalkozás, amely vezető szerepet tölt be a hazai piacon. Budapest XI. kerületében működő, akkreditált laboratóriumunkba keressük leendő kollégánkat, élelmiszer laboratóriumi adminisztrátor, adatrögzítő munkakörbe.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárás:
• középfokú végzettség;
• 3-5 év munkatapasztalat;
• MS Office ismerete, különös tekintette: Excel, Word;
• középfokú angol nyelvismeret (írásban elegendő);
• pontos, precíz munkavégzés;
• jó kommunikációs képességek;
• terhelhetőség.

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

Előny:
• hasonló területen szerezett tapasztalat
• élelmiszeripari ismeretek
• gépírói szakvizsga

Feladatok

Feladatok:
• mintaátvételi jegyzőkönyv alapján pontos eredményközlő táblázat készítése;
• mérési adatok pontos rögzítése;
• pontos vizsgálati jegyzőkönyv elkészítése magyar és angol nyelven
• a vizsgálatok befejezése és egyeztetés után, a megbízó által kért bontásban és példányszámban, az eredeti mintaátvételi jegyzőkönyvalapján vizsgálati jegyzőkönyvek készítése és aláírása, a háttér-anyaggal együtt átadása a témavezetőnek;
• akkreditált és tanúsított státusz fenntartása.

Jelentkezés a titkarsag@balintanalitika.hu e-mail címre küldött motivációs levéllel és részletes szakmai önéletrajzzal lehetséges.