Senior személyügyi munkatárs

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. augusztus 31.
Várható kezdés: 2020. szeptember 01.

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

Mindannyian hozzájárulunk kiváló termékeink és kreatív megoldásaink fejlesztéséhez, amelyekre a világnak szüksége van, és amelyeket vevőink is elismernek. Eredményeink és termékeink mindenki javát szolgálják, sokszor láthatatlanul.

Elvárások a jelölttel szemben

Mi különböztet meg másoktól?
Releváns, gyári környezetben szerzett munkatapasztalat
Magabiztos, tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
Naprakész munkajogi ismeretek
SAP HR modul, vagy más vállalatirányítási rendszer ismerete

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs - Társalgási szint

Feladatok

Milyen feladatok várnak rád?
Belépéshez, kilépéshez, munkaszerződés módosításhoz kapcsolódó operatív folyamatok teljes körű koordinációja és felügyelete (személyügyi adminisztrátor munkatársak bevonásával)
Kompenzáció és juttatási folyamatok adminisztrációja (pl.: negyedéves bónusz fizetés, éves bérfejlesztés és bónusz kifizetés, cafeteria ügyintézés)
Munkatársi kérdések kezelése (személyes ügyfélszolgálat)
Havi bérzárási folyamat teljes körű koordinációja
Felelősségi körbe tartozó folyamatokhoz kapcsolódó telephelyi szintű szabályzatok kezelése
Rendszeres és ad-hoc riportok készítése
A területhez tartozó projektekben közreműködés, felelősségi körbe tartozó projektek önálló menedzselése

Mit érdemes még tudnod?
Kölcsönzötti státusz (határozatlan idejű)