Logisztikai asszisztens

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. augusztus 31.
Várható kezdés: 2020. szeptember 01.

Az MND Distribution Kft. közel 20 éves múltra visszatekintő, Budapesti székhellyel rendelkező, 100%-ban magyar tulajdonú társaság. A hazai divatkiegészítő piac egyik meghatározó szereplőjeként új kollégánkat keressük logisztikai asszisztens munkakörbe.

Elvárások a jelölttel szemben

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
• Felhasználói számítógépes ismeretek (Excel, Word, Internet, Outlook)
• Különböző számlázó és nyilvántartó rendszerek kezelésével kapcsolatos affinitás
• Proaktivitás
• Precíz munkavégzés
• Terhelhetőség
• Csapattal való együttműködés
• Alapszintű angol nyelvismeret

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - alapfok

Előnyt jelent

Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Feladatok

FELADATOK:
• Megrendelések adminisztrációja
• Árubeérkezés-, kiszállítás nyomon követése és adminisztrációja
• Fuvarszervezés
• Kapcsolattartás vevőkkel
• Spedíciós szervezés, EKÁER ügyintézés
• Kimutatások készítése
• Egyéb általános logisztikai feladatok ellátása

Önéletrajzokat a szamlazas@mndkft.eu címre várunk