Projekt kontroller

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. augusztus 31.
Várható kezdés: 2020. szeptember 01.

Keressük 4 fős projektkontrolling csapatunk 5. tagját. Ha van tapasztalatod projektek támogatásában, Excel kimutatások, kifizetési kérelmek készítésében és szereted a jó hangulatot várjuk jelentkezésed!

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:
felsőfokú végzettség;
közép- vagy nagyvállalatnál, illetve pályázatíró-projektmenedzser cégnél szerzett 4-5 éves projekt gyakorlat;
precizitás, kiváló munkaminőség iránti extrém elkötelezettség;
strukturált gondolkodásmód;
EU projektekhez kapcsolódó gyakorlat.

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol -

Előnyt jelent

Előny:
Excel haladó szintű ismerete;
közbeszerzési gyakorlat;
nemzetközi projektekben való jártasság.

Feladatok

Feladatok:
projektek nyomon követése, a projektvezetők munkájának támogatása;
kapcsolattartás a projektben érintett megvalósítókkal, társszervezetekkel; felügyeleti szervekkel;
Európai Uniós projektek pénzügyi elszámolása, kifizetési kérelmek készítése, helyszíni ellenőrzésekre való felkészülés;
projektek háttér dokumentumainak beszerzése, feldolgozása; minőségbiztosítása (ajánlatok, szerződések, számlák, teljesítés-igazolások, könyvelési dokumentumok);
a projektekhez kapcsolódóan teljes körű feladatvégzés az EPTK felületen;
szerződések teljesüléseinek nyomon követése, határidők betartása/betartatása, teljesítésigazolás kiadásához szükséges dokumentációk minőségbiztosítása (projekt szempontból);
projektet érintő jogszabályok, rendeletek, pályázati kiírások változásainak követése.
analitikus nyilvántartások vezetése a pályázatokhoz;
projektekkel kapcsolatos havi jelentések, elemzések, prezentációk elkészítése;
költségek visszamérése, projektben végzett feladatokhoz kapcsolódó költségek nyomon követése.

Várjuk jelentkezésed az alábbi linken vagy a kivalasztas@idomsoft.hu címen.