Backend fejlesztő

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. augusztus 31.
Várható kezdés: 2020. szeptember 01.

A Kulcs-Soft Magyarország egyik legismertebb IT cége, piacunk meghatározó szereplői vagyunk. Szeretnél csapatunk szerves része lenni? Csak jelentkezned kell

Olyan embert keresünk, akiben hosszú távon is megbízhatunk, valamint támaszkodhatunk szakmai tudására. Emellett nem titkolt szándékunk az irodai felszabadult légkört még több jó fej kollégával színesíteni.

Elvárások a jelölttel szemben

ELVÁRJUK TŐLED:

  • Min. 4 év c# tapasztalat (OO, generikusság, MVC ismeret)
  • Valamilyen DependencyInjection ismerete
  • MongoDB/PostgreSQL ismeret
  • Software design patternek ismeretek
  • Tesztelési tapasztalatok
  • Postman ismeret

  • Nincs -

Előnyt jelent

ELŐNNYEL INDULSZ, AMENNYIBEN:

Rendelkezel az alábbiakkal:

  • Net Core ismeret
  • AutoFac ismeret
  • CQRS tapasztalat
  • Architectural design patternek ismeretek
  • End2end tesztelési tapasztalatok
  • Docker/K8s ismeret

Feladatok

A Kulcs-Soft új generációs termékeinek fejlesztésben való részvétel

Várjuk önéletrajzod az allas@kulcs-soft.hu email címre.