Tréningüzletág vezető

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. augusztus 31.
Várható kezdés: 2020. szeptember 01.

Dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonban lévő, a hazai képzési piacon vezető szerepet betöltő, a legszélesebb oktatási portfólióval rendelkező cégünk, a Training360 Kft. számára TRÉNINGÜZLETÁG VEZETŐ munkatársat keresünk.

Elvárások a jelölttel szemben

A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3-5 év HR területen szerzett tapasztalat (HR, képzés, tanácsadás)
  • Legalább 1-3 év vezetői tapasztalat
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felnőttképzési piac ismerete (tréning, OKJ, felsőoktatás)
  • Projektmenedzsment tudás és gyakorlat
  • Erős IT kompetenciák
  • Mobilitás, utazási hajlandóság

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Felsőfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

Szükséges készségek:

  • Stratégiai gondolkodásmód
  • Üzleti érzék, üzleti gondolkodás
  • Kezdeményezőkészség, proaktivitás
  • Problémamegoldó és döntési képesség
  • Csapatban való gondolkodás
  • Időgazdálkodás, priorizálási képesség
  • Nyitottság új ismeretekre

Feladatok

Az új vezető feladatai:

  • Üzletági stratégia összeállítása és megvalósítása
  • Elemzések készítése, kontrolling feladatok ellátása
  • Folyamatos fejlesztés, piac- és versenytárs figyelés, fejlesztési projektek teljeskörű menedzselése
  • Társterületekkel való szoros együttműködés
  • Éves tervek kidolgozása

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület
Állás típusa: Teljes munkaidő

Jelentkezés: job@salio.hu
Tárgy mezőben kérjük feltüntetni: TRÉNINGÜZLETÁG VEZETŐ