Nyomdai export kereskedelmi képviselő

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: távmunka
Jelentkezési határidő: 2020. augusztus 31.
Várható kezdés: 2020. szeptember 01.

A Pantopress Nyomda Kft. nyitott pozíciót hirdet 1 fő nyomdai export kereskedelmi képviselő munkakör betöltésére.

Elvárások a jelölttel szemben

  • Minimum 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Releváns nyomdaipari ismeretek
  • B2B kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Outlook, Word, Excel haladó szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány, vezetői tapasztalattal
  • Önálló és kreatív munkavégzés
  • Jó kommunikációs- és jó kapcsolatteremtő készség
  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Szükséges nyelvismeretek

  • Német - Középfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

  • Nyomdaiparban szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Reklám- és marketing végzettségMagabiztos, határozott, döntésképes, önálló munkavégzésre alkalmas személyiség
  • Felsőfokú végzettség
  • Közép- vagy felsőfokú kereskedelmi végzettség
  • Üzleti kapcsolati tőke

Feladatok

  • Nyomdai termékek értékesítése német nyelvterületen
  • Új és inaktív ügyfelek megkeresése telefonon
  • Időpont egyeztetés személyes látogatásra, tárgyalásra
  • Új üzleti partnerek megnyerése
  • A kereskedelmi munkához kapcsolódó adminisztráció elvégzése: az előírt nyilvántartások naprakész, pontos vezetése
  • Vevői adatbázis bővítése és folyamatos karbantartása

Állás, munka területe(i):
Értékesítés, Kereskedelem
Területi képviselő
Kereskedelmi munkatárs
Értékesítési munkatárs

A munkakezdés várható időpontja: 2020. szeptember 1.

Fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével az mgabor@pantopress.hu email címre várjuk.