Épületautomatikai projekt előkészítő mérnök

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. szeptember 06.
Várható kezdés: 2020. szeptember 07.

pozícióba keressük leendő munkatársunkat teljes munkaidőbe.

A VERDOM csapatában közel 10 éve foglalkozunk épületautomatikai rendszerek tervezésével. Cégünk most tovább bővül és keressük új kollégánkat.

Elvárások a jelölttel szemben

  • kimagasló műszaki érzék
  • angol és/vagy német nyelvtudás társalgási szinten (nyelvvizsga nem szükséges, a lényeg, hogy tudd használni)

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Társalgási szint
  • Német - Társalgási szint

Feladatok

Amiben majd mi számítunk rád:

  • költségbecslések/árajánlatok készítése
  • műszaki egyeztetések a beérkező megkeresések alapján
  • műszaki tanácsadás és online segítségnyújtás
  • kapcsolattartás megrendelőkkel és beszállítókkal

Várjuk önéletrajzodat az office@verdom.hu e-mail címre.