Bringás parlagfűvadász

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Balaton (Heves megye)
Jelentkezési határidő: 2020. augusztus 16.
Várható kezdés: 2020. augusztus 17.

Lételemed a sport? Hobbid a bringázás? Igényed van a rendezett, egészséges környezetre és hajlandó vagy tenni is érte? Szívesen részt vennél egy parlagfű mentesítési akcióban?Akkor van egy szuper ajánlatunk Neked!

Célunk a parlagfűvel szennyezett területek felderítése, mely során kerékpárral kell bejárni egyes népszerű bringaútvonalakat és közben tevékenyen részt venni a parlagfű elleni védekezésben.

Elvárások a jelölttel szemben

Hogy mit is jelent ez pontosan?
A Balatont és a Velencei tavat kell körbebiciklizni, az alábbiak szerint:
A Balatoni kerékpárútvonalat 5, míg a Velencei tó körülit 1 szakaszra bontottuk, így olyan személyeket keresünk, akik a következő települések vonzáskörzetében élnek:
1. Zamárdi
2. Balatonalmádi
3. Zánka
4. Balatongyörök
5. Balatonfenyves
6. Velence

  • Nincs -

Feladatok

A megjelölt települések mentén kell bejárni a település 30 km-es körzetében lévő kerékpárútvonalakat és a környező területeket a kijelölt kerékpárútvonalon és az alsóbb rendű mellék utakon, lehetőleg minél szerteágazóbb útvonalon úgy, hogy közben a lehető legtöbb parlagfüves területet felfedezed.

 A részletek:

  • 30 napos határozott idejű 6 órás bejelentett munkaviszony(a munka tervezett indulása: augusztus második fele)
  • heti 30 órában, kötetlen munkaidőben (tehát Te döntöd el, hogy mikor és mennyit tekersz)
  • összesen kb. 300 km-t kell bejárni kerékpárral és közben a parlagfűvel szennyezett területeket kell felkutatni:
    1. Néhány szál felderített parlagfüvet kézzel ki kell tépni
    2. Nagyobb, összefüggő szennyezett területet a PBR (Parlagfű Bejelentő Rendszer) felületen kell bejelenteni és fényképpel dokumentálni, hogy ott valóban parlagfű van

Amennyiben a fentiek felkeltették az érdeklődésedet, kérlek pár soros jelentkezésedet küldd el a karrier@elbc.hu e-mail címre