Piackutatási asszisztens

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. szeptember 07.
Várható kezdés: 2020. szeptember 14.

Az NRC Marketingkutató és Tanácsadó Kft. új kollégát keres piackutatási asszisztens kutatási projektekhez kapcsolódó részfeladatok elvégzésére, a kutatók munkájának támogatására.

Elvárások a jelölttel szemben

Akkor jelentkezz, ha

  • szakirányú (közgazdász vagy szociológus) felsőfokú végzettséged van
  • jól írsz magyarul és angolul egyaránt
  • jó barátságban vagy az Excellel és a Powerpointtal
  • pontos és precíz vagy
  • tudsz logikusan gondolkodni
  • gyorsan tanulsz
  • nem ijedsz meg, ha bedobnak a mély vízbe

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

Ha netán még az SPSS programot is ismered, az mindenképp előnyt jelent.

Feladatok

  • kutatási projektekhez kapcsolódó részfeladatok elvégzése
  • a kutatók munkájának támogatása

Ha magadra ismertél az elvárásokban, és felkeltették az érdeklődésed a lehetőségek, küldd el önéletrajzod a cv@nrc.hu email címre.