Nemzetközi koordinátor

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest XVI. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. augusztus 31.
Várható kezdés: 2020. szeptember 07.

A Budapesti Gazdasági Egyetem Oktatási Igazgatóság, Mobilitási Főosztály, Nemzetközi Mobilitási Osztály - KKK nemzetközi koordinátort keres

Elvárások a jelölttel szemben

  • magas szintű angol nyelvtudás;
  • felsőfokú végzettség;
  • precíz munkavégzés;
  • felhasználói szintű Word, Excel, PowerPoint, Internet ismeret;
  • ügyfél-orientáltság;
  • interkulturális attitűd,
  • jó kommunikációs és empatikus készség.

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Felsőfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

A pályázat elbírásánál előnyt jelent:

  • további idegen nyelvek ismerete;
  • hasonló területen szerzett munkatapasztalat.

Feladatok

  • külföldi diákokkal történő foglalkozás, a hallgatók támogatása, segítése;
  • Stipendium Hungaricum állami ösztöndíjas hallgatók ügyeinek intézése;
  • kapcsolattartás, levelezés hazai és külföldi partnerekkel;
  • Erasmus+ keretében zajló ki-és beutazó hallgatói és oktatói mobilitás szervezése;
  • támogatási és egyéb szerződések előkészítése;
  • külföldi oktatók fogadása, támogatása,
  • kapcsolattartás kiutazó-beutazó hallgatókkal,
  • kapcsolattartás, levelezés külföldi partnerekkel;
  • intézményi/kari rendezvények lebonyolításában való közreműködés,
  • szakmai rendezvényeken való részvétel,
  • jelentések/beszámolók összeállítása, kimutatások készítése.

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidős
Jogviszony időtartama: határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony
Munkakör: ügyintéző
Kezdés várható időpontja: a kiválasztási folyamatot követően azonnal
Munkavégzés helye: Külkereskedelmi Kar, 1165 Budapest, Diósy Lajos u. 22-24.

Jelentkezés magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajz és motivációs levél megküldésével az allaspalyazat@uni-bge.hu e-mail címekre „nemzetközi koordinátor KKK” tárgymegjelöléssel.
További információt nyújt Kardos-Varga Krisztina a varga.krisztina2@uni-bge.hu e-mail címen.