Raktáros

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. szeptember 07.
Várható kezdés: 2020. szeptember 14.

BIP Logistics Zrt.

Bővülő csapatunkba raktáros munkatársat keresünk.

Jelenleg a 9. kerületi (októbertől IV. kerület külső Váci út), könnyen megközelíthető raktárunkba keressük hosszútávra új csapattagjainkat.

Elvárások a jelölttel szemben

  • Legalább alapfokú iskolai végzettség
  • Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
  • Monotonitás tűrés
  • Fizikai munkabírás

  • Nincs -

Előnyt jelent

Előnyt jelent hasonló területen szerzett tapasztalat, de lelkes pályakezdők jelentkezését is várjuk

Feladatok

  • csomagok szortírozására, fél nehéz fizikai munkavégzésre (csomagok súlya max. 25 kg),
  • adminisztratív feladatok elvégzésére.
  • visszáru kezelés,
  • csomagok címkézése,
  • adminisztratív feladatok,
  • raktári rend fenntartása

Munkaidő: Hétfő-Péntek (a hétvége és az ünnepnapok szabadok), délutános műszak, jellemzően 14:00-22:30 vagy 16:00-00:30.

Munkavégzés helye:
1097 Budapest, Táblás utca 36-38.

Havi nettó fizetési keret:
220 000 HUF

Jelentkezni lehet:
hr@foxpost.hu