Műszaki előkészítő

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Szeged (Csongrád megye)
Jelentkezési határidő: 2020. szeptember 04.
Várható kezdés: 2020. szeptember 07.

Éptárker Kft.Munkatársat keresünk irodánkba!Folyamatos munkavégzésre keresünk megbízható munkavállalót műszaki előkészítői munkakörbe.

Elvárások a jelölttel szemben

  •  megbízhatóság
  • igényes, precíz munkavégzés

  • Nincs -

Feladatok

  • műszaki dokumentációk és specifikációk értelmezése
  • ajánlatok és pályázatok elkészítése
  • költségvetések készítése (Terc, Excel)
  • műszaki és pénzügyi ütemterv készítése
  • tervezőkkel, alvállalkozókkal történő egyeztetés
  • alvállalkozóktól, beszállítóktól ajánlatok bekérése, azok értékelése
  • projekt koordinálás

Munkavégzés helye: Csongrád megye, Szeged.
Életkor nem feltétel, fiatalok, pályakezdők jelentkezésére is számítunk.

ÉPTÁRKER Kft.
H-6726 Szeged, Alsó-kikötő sor 11.
(36-30) 289-2303
allas@aceg.hu