Üzletvezető

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. szeptember 11.
Várható kezdés: 2020. szeptember 14.

MAXIMUS HCD KFT

Üzletvezetőt keres

Világszerte ismert és elismert márka magyarországi képviseletének bővülő csapatába keresünk lelkes, motivált, tanulni kész csapatjátékost. Olyan csapattagot keresünk, aki aláveti magát a feladatnak, hosszú távra tervez, és fejlődni szeretne.

Elvárások a jelölttel szemben

  • legalább középfokú végzettség
  • legalább 2-3 éves üzletvezetői tapasztalat
  • barátságos, készséges, türelmes és vevőorientált hozzáállás
  • jó kommunikációs készség, problémamegoldó alkat, pozitív, határozott személyiség
  • precíz munkavégzés, fejlődni akarás
  • 5 fős dolgozói csapat sikeres vezetése, irányítása és tréningelése

  • Nincs -

Feladatok

  • az üzlet profitábilis működtetése
  • az üzlet napi működésének irányítása, kapcsolódó szervezési és adminisztrációs feladatok ellátása
  • a vásárlók magas szintű kiszolgálása
  • a termékek átvétele/kihelyezése
  • csapat irányítása és motiválása
  • a forgalom folyamatos nyomon követése
  • a leltározási feladatok/készletellenőrzés, szervezés
  • vásárlói panaszkezelések

Munkavégzés helye:
Budapest

Fényképes, magyar nyelvű önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével várjuk a következő e-mail címre:
info@maximushcd.com