Back Office menedzser

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest I. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. augusztus 24.
Várható kezdés: 2020. szeptember 01.

A szervezetről rövidenA Mathias Corvinus Collegium (MCC) Magyarországon és a világon is egyedülálló értékközösség, amely 1996-ban magánkezdeményezésként született meg. Az alapítók szándéka az volt, hogy ígéretes fiatalok felkarolásával, oktatásával és nevelésével a tehetséggondozás minőségi formáját valósítsa meg: felelős értelmiséget neveljen.

Az alapítás óta eltelt több mint 20 évben az MCC Magyarország legkiválóbb, Európában is elismert interdiszciplináris képzőhelyévé vált.

Elvárások a jelölttel szemben

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett min. 3 év tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs képesség és íráskészség
  • Precizitás, pontosság, megbízhatóság
  • Aktív csapatjátékos személyiség

  • Nincs -

Előnyt jelent

  • Pénzügyi/számviteli tanulmányok, végzettség

Feladatok

  • A bejövő/kimenő dokumentumok kezelése, iktatása és ennek felügyelete
  • Számlák és a hozzájuk kapcsolódó dokumentáció kezelése és ellenőrzése
  • Szerződések kezelése, iktatása és nyomon követése
  • Ügyviteli rendszer naprakészen tartása
  • A pénzügyi-dokumentációs szabályzat teljes körű ismerete, a munkatársak folyamatos támogatása

Munkavégzés helye
1016 Budapest, Somlói út 49-53.

Kezdési időpont: Azonnal

Amennyiben Back Office menedzser pozíciónk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, a bérigény megjelölésével motivációs levél kíséretében az ajuhasz@mcc.hu e-mail címre. Felhívjuk szíves figyelmét, hogy csak teljes pályázati anyagokat áll módunkban értékelni.