Rendezvényszervező , Sales Manager ⁣

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. szeptember 25.
Várható kezdés: 2020. augusztus 17.

A Columbus Hajóra keressük új rendezvényszervező és sales-es munkatársunkat!

Elvárások a jelölttel szemben

  • Több éves értékesítésben, rendezvényszervezésben szerzett gyakorlati tapasztalat ⁣
  • Tárgyalóképes, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban ⁣
  • Szakirányú főiskolai, egyetemi végzettség ⁣
  • Alkalmasság önálló, precíz dinamikus munkavégzésre ⁣
  • Kreatív, problémamegoldó személyiség, jó szervezőkészség⁣
  • Terhelhetőség, csapatszellem ⁣
  • Magas szintű számítógép-kezelői, MS Office ismeretek ⁣

  • Nincs -

Előnyt jelent

  • Kiterjedt kapcsolatrendszer a vendéglátás / idegenforgalom területén⁣
  • Tapasztalat a vendéglátás területén⁣

Feladatok

  • A Columbus Hajó értékesítési feladatainak ellátása (árajánlatok megírása, e-mailek megválaszolása, helyszínbejárás, szerződéskötés, partnerekkel való kapcsolattartás)⁣
  • Adminisztrációs feladatok, időszakos riportok elkészítése⁣
  • Forgalmi jelentések ⁣

Munkavégzés helye: Budapest V. kerület⁣

A fényképes önéletrajzokat és motivációs levelet a fizetési igény megjelölésével az allas@mpmi.hu e-mail címre várjuk!