Villanyszerelő, Autóvillamossági szerelő

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Nagytarcsa (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. október 04.
Várható kezdés: 2020. szeptember 14.

A Dembell Hungary Kft. munkatársat keres azonnali munkába állással Villanyszerelő – Autóvillamossági szerelő pozícióra!

Elvárások a jelölttel szemben

  • szakmai kreativitás
  • önálló, igényes munkavégzés
  • szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat

  • Nincs -

Előnyt jelent

  • járműgyártásban szerzett munkatapasztalat
  • angol vagy német nyelvtudás

Feladatok

  • járművek egyen- és váltakozó áramú rendszerének kialakítása
  • külső, belső szerelvények telepítése, beépítése
  • a rendszer áram alá helyezése és tesztelése ◦ beállítások (parametrizálás, kalibrálás, konfigurálás) elvégzése
  • szükség esetén szervizelés a telephelyen kívül (külföld)
  • kommunikáció az ügyfelekkel

MUNKAVÉGZÉS HELYE: 2142 Nagytarcsa, Asbóth Oszkár

EGYÉB JUTTATÁSOK: éves bónusz / mozgóbér

Érdeklődni és jelentkezni a következő e-mail címen lehet fényképes önéletrajzzal: titkarsag@dembellmotorhome.com