Pénzügyi munkatárs

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest XIV. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. október 11.
Várható kezdés: 2020. október 12.
Vállalati csoport keresi leendő pénzügyi munkatársát.
Ha szeretsz rendszerben gondolkodni, akkor itt az alkalom, hogy erősítsd a ZAJ RENDSZERHÁZ pénzügyi csapatát!

Elvárások a jelölttel szemben

  • pénzügyi/gazdasági szakmai végzettség/képesítés
  • pénzügyi területen szerzett korábbi munkatapasztalat
  • szakmai elhivatottság
  • megbízhatóság, fejlődési nyitottság
  • Önálló, proaktív munkavégzés
  • MS Office felhasználói ismeretek

  • Nincs -

Feladatok

  • Vevő és szállítói számlák kezelése, egyeztetés a partnerekkel
  • Banki ügyintézések
  • Könyvelő csapat támogatása
  • Ügyfelekkel és társosztályokkal történő kapcsolattartás
  • Adminisztráció, riportok/kimutatások készítése

Munkavégzés helye: XIV. kerület, Budapest

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal az allas@zaj.hu e-mail címre várjuk, fizetési igény megjelölésével.