Értékesítő

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Diósd (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. október 09.
Várható kezdés: 2020. október 12.
Barkács gép kereskedés gyakorlattal rendelkező Értékesítő munkatársat keres Diósdi üzletébe.

Elvárások a jelölttel szemben

  • Kereskedelemben/Értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs és tárgyalási készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel stb...)
  • Önálló precíz munkavégzés

  • Nincs -

Előnyt jelent

  • Barkács gép ismeret
  • Építőiparban szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Piaci környezet (gyártók) ismerete

Feladatok

  • Az üzletben forgalmazott termékek és árucikkek helybeni értékesítése
  • Ajánlatok készítése, továbbítása a vevők felé és azok utókövetése
  • Megrendelések kezelése
  • A beérkező telefonos információkérések teljesítése, szakmai tanácsadás nyújtása a vevők felé.
  • Az értékesítési feladatokhoz kapcsolódó dokumentumok kitöltése

Állás, munka területe(i):
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Értékesítési munkatárs
  • Építőipar, Kertfenntartás
  • Építőipari értékesítés
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Diósd

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el a sales@toolcompany.hu e-mail címre.