Irodavezető

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest XV. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2020. október 09.
Várható kezdés: 2020. október 12.
Irodavezetői munkakörbe keres kollégát Bp. XV. kerületi cégünk, akár azonnali kezdéssel.

Kedves kollega, ha eleged van a nagy létszámú, nyüzsgő irodákból, akkor nálunk a helyed , kizárólag a cégünk irodájának a működésével, ill. pénzügyivel kell foglalkoznod, bejelentett 8 órás alkalmazotti státuszban.

Kis létszámú, 10 éves budapesti központú, magyar tulajdonú cégünk az Olasz LAICA márka (www.laica.hu) képviselőjeként a piacon meghatározó a vízszűrő kancsók, ill. konyha és az otthoni egészség megőrzési cikkek nagykereskedelmi forgalmazása területén.
Viszonteladó partnereink között található: Auchan, Spar, Beston, E-digital, Kika, Rossmann, Mömax, Möbelix, Expert, stb.

Elvárások a jelölttel szemben

Az ideális jelölt jártas a könyvelésben, ill. pénzügyekben. Önálló munkavégzésre képes. Precizitás, jó kommunikációs és problémamegoldó készség jellemzi.
Megbízható, és alapfokú számítástechnikai ismeretei támogatják munkájában.

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Előnyt jelent

Nagykereskedelmi, ill. web áruházak pénzügyeiben megszerzett tapasztalat. Symbol, RLB számlázó, könyvelő rendszer ismerete.

Feladatok

Az iroda napi működésének a biztosítása felügylete, pénzügyek, számlák összesítés, partnerek pénzügyesével kapcsolattartás, forgalmi kimutatások készítése, könyvelés felé anyagok előkészítése, feltöltése, NAV-val kapcsolatos ügyintézés.

Munkavégzés helye: Silko & Co. Kft Budapest XV. Késmárk utca 16 irodaház.
Munkaidő: 8.30. -16.30h.

A fényképes önéletrajzodat, amelyben meggyőzöl minket, hogy Te vagy az ideális jelölt, fizetési igény és referencia megjelölésével várjuk 2020.09.15-ig: a karrier @silko.hu email címre.

Kérem, vedd figyelembe, hogy csak azoknak fogunk visszajelzést küldeni, akiket személyes riportra hívunk be.