Rendszergazda

Hirdetés feladója: HR Angyal
Munkavégzés helye: ( megye)
Jelentkezési határidő: 2020. szeptember 19.
Várható kezdés: 2020. szeptember 10.

13 éve stabilan működő informatikai szolgáltató céghez keresek munkatársat.

Elvárások a jelölttel szemben

ELVÁRÁSOK:

Az ideális jelölt elkötelezett a szakma iránt és kihívásként (nem problémaként) éli meg az ügyfelek rendszereiben felmerülő problémák megoldását.

-      szakirányú végzettség

-      problémamegoldó képesség, melynek alapja a rendszerszemlélet

-      kliens környezetben szerzett üzemeltetési tapasztalat (Windows, Office, Levelezés)

-      alapszintű Windows szerverüzemeltetési tapasztalat

-      alapszintű hálózatüzemeltetési tapasztalat

-      legalább 2 éves gyakorlat a fent jelezett területen

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - alapfok

Feladatok

FELADATOK:

-      Kisvállalati, Microsoft Windows alapú kliens oldali rendszerüzemeltetés

-      Közreműködés az informatikai fejlesztési projektek tervezésében és konfigurálásában

-      Informatikai ügyelet biztosítása a beosztás szerint

-      Szerverek, munkaállomások, nyomtatók, hálózati felügyelete, karbantartása illetve szükség esetén a szervizelés lebonyolítása

Fényképes szakmai önéletrajzzal az andrea.cseh@hrangel.eu  e-mail címen.

További információ kérhető Cseh Andreától a +36 30 930 3870-es telefonszámon.